تاریخ خبر :1402/05/17
برگزاری کارگاه آموزشی عفاف و حجاب برای اولین بار با همکاری شهرداری و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خمین در سالن جلسات شهرداری

کارگاه آموزشی عفاف و حجاب ، سلامت روان و مهارت در زندگی با همکاری شهرداری و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خمین در سالن جلسات شهرداری با حضور مشاور مجرب و متعهد سرکار خانم عبدی و رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و با حضور اقشاری از بسیج هنرمندان خمین در سالن جلسات شهرداری برگزار گردید. در این جلسه  درباره موضوع عفاف و حجاب و حفظ ارزشهای دینی و اسلامی و سلامت روان و مهارت در زندگی و همچنین درباره اهمیت بالای نقش حجاب در زندگی و محل کار صحبت شد.
سرکار خانم عبدی مسئول مرکز مشاوره آوای آرامش شهرداری با بیان اینکه حجاب و عفاف برای حفظ عزت و کرامت انسان است ، گفت : رعایت حجاب و عفاف علاوه بر قانونی و عرف بودن آن در جامعه، مورد تاکید دین مبین اسلام نیز بوده و این جزء اعتقادات و باورهای قلبی ماست.
مسئول مرکز مشاوره آوای آرامش شهرداری افزود : امروز مسئله عفاف و حجاب تبدیل به دغدغه ای برای همگان شده و توجه بیش از پیش به گسترش آن بیش از هر زمانی احساس می شود و اشاعه ی این فرهنگ در جامعه ، نیازمند آموزش های بنیادین و مداوم در محیط خانواده ، محل کار و ...است.
نظرات
برای این مطلب تاکنون نظری درج نشده
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
پست الکترونیک نمایش داده نمیشود
نظر شما
 
در تصویر چه عبارتی نوشته شده

ارتباط با ما

نشانی: استان مرکزی، خمین، بلوار بهشتي -روبروي فرمانداري
کد پستی : 13168-38818
تلفن :46333433-46342954-
نمابر : 46333306
ایمیل: khomeincity@yahoo.com
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری خمین می باشد
fara portal