تاریخ خبر :1401/12/01
شهرداری خمین تمام توان خود را در برف روبی معابر به کار گرفت

شهرداری خمین با آمادگی کامل به خدمات رسانی بهینه و سریع به شهروندان پرداخته و سهولت تردد آنان در سطح معابر را با الویت فراهم نمود.

مهندس حمید احمدی، شهردار خمین در خصوص عملیات برف روبی روزهای اخیر در پی بارش برف گفت: شهرداری خمین با شروع فصل بارشها 15 مخزن شن و نمک در معابر سطح شهر تعبیه کرد و با توجه به اعلام بارش برف در روز 25 بهمن، شن و نمک جهت از بین رفتن لغزندگیها در تمام مخزنها قرار گرفت.

شهردار خمین گفت: با اعلام ورود سامانه بارشی به استان مرکزی شهرداری چند جلسه ستاد بحران تشکیل داد و با شروع بارش برف از روز 25 بهمن، 50 نیرو از ساعت 10 شب شروع به برف روبی معابر اصلی کردند و برف روبی تا صبح روز چهارشنبه ادامه داشت.

احمدی عنوان نمود: با توجه به اینکه معابر اصلی الویت داشت، ماشین آلات شهرداری؛ لودر، مینی لودر، ماشین برف روب و نمک پاش و ... شبانه روزی برف روبی معابر اصلی و نمک پاشی را انجام میدادند.

شهردار خمین ادامه داد: شهرداری خمین با آمادگی کامل به خدمات رسانی بهینه و سریع به شهروندان پرداخته و سهولت تردد آنان در سطح معابر را با الویت فراهم نمود.

وی افزود: بعد از دو روز برف روبی معابر اصلی، برف روبی کوچه ها آغاز شد و همچنان نیز ادامه دارد.

احمدی بیان کرد: با توجه به اینکه بارش برف سنگین بود تعدادی از شاخه های درختان شکسته شد و شهرداری سریعا نسبت به جمع آوری شاخه ها اقدام نمود. از شهروندان میخواهیم در مواقع بارش برف با برف تکانی درختان کوچه خود، با شهرداری همکاری کنند.

شهردار خمین اظهار داشت: با توجه به مضرات بسیار زیاد نمک برای درختان، گل ها و همچنین محیط زیست و از سوی دیگر تخریب بسیار شدید آسفالت،کف فرش پیاده روها، از شهروندان محترم درخواست میشود از مصرف و نمکپاشی بیش از حد در معابر شهری جدا خودداری نمایند.

نظرات
برای این مطلب تاکنون نظری درج نشده
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
پست الکترونیک نمایش داده نمیشود
نظر شما
 
در تصویر چه عبارتی نوشته شده

ارتباط با ما

نشانی: استان مرکزی، خمین، بلوار بهشتي -روبروي فرمانداري
کد پستی : 13168-38818
تلفن :46333433-46342954-
نمابر : 46333306
ایمیل: khomeincity@yahoo.com
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری خمین می باشد
fara portal