تاریخ خبر :1401/11/17
بیش از 4 میلیون مترمکعب گاز در جایگهای CNG شهرداری خمین فروخته شد

جایگاههای CNG همه ساله موظف به کسب اخذ استاندارد از شرکتهای مورد تایید سازمان ملی استاندارد ایران می باشد که واحد CNG شهرداری خمین همه ساله توانسته این استاندارد را کسب نماید.

سعید صفری؛ مدیریت واحدCNG  شهرداری خمین گفت: در نه ماهه ابتدایی سال 1401 واحد CNG شهرداری توانسته است بیش از 4 میلیون مترمکعب گاز به فروش برساند.

صفری بیان کرد: کارکنان CNG دارای گواهینامه اپراتوری از شرکت آسیا پتروگاز سرویس که مورد تایید شرکت پخش و پالایش فرآورده های نفتی استان مرکزی است، می باشند و همه ساله آموزشهایی در این خصوص و زمینه HSE به اپراتورها داده می شود.

وی افزود: با توجه به اینکه مراقبت و نگهداری از سیستمهای مکانیکی و الکترونیکی مستلزم توجه بیشتر می باشد، بیش از 90 درصد امور تعمیراتی توسط نیروهای تکنسینCNG  صورت می گیرد. این امر توانسته سوددهی قابل توجه و در نهایت رضایت شهروندان در ارائه خدمات بهتر در شهرستان را به دنبال داشته باشد.

مدیریت واحد CNG شهرداری اظهار داشت: با توجه به تحریم بودن کشور در مسائل واردات قطعات مکانیکی خارجی توانستیم در زمان روبرو شدن با مشکلات مکانیکی و الکتریکی راه حل مناسبی جهت رفع مشکل با همکاران و شرکت های دارای صلاحیت از شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران ارائه کنیم.

صفری عنوان نمود: بازرسان و کارشناسان شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی استان مرکزی ماهیانه بازدیدهایی را از مراکز توزیع سوخت بنزین و CNG در سطح شهرستان دارند که مسائل و روند اجرای قطعات مکانیکی و الکتریکی و حفاظتی دستگاهها را مورد ارزیابی قرار می‌دهند که واحد CNG شهرداری خمین در سال 1400 توانست بین جایگاههای عرضه سوخت رتبه عالی ارائه خدمات را در استان مرکزی کسب نماید.

وی ادامه داد: جایگاههای CNG همه ساله موظف به کسب اخذ استاندارد از شرکتهای مورد تایید سازمان ملی استاندارد ایران می باشد که واحد CNG شهرداری خمین همه ساله توانسته این استاندارد را کسب نماید.

صفری اظهار داشت: از مالکین خودروهای CNG درخواست می شود نسبت به تست هیدرواستاتیک مخازن سوخت CNG خودرو خود اقدام نمایند. در مواقع ورود به جایگاههای CNG جهت سوختگیری خودرو، سرنشینان خودرو را پیاده و به محل ایمن که در جایگاهها تعبیه شده هدایت نمایند. در موقع سوختگیری درب صندوق عقب خودرو را باز نگه دارند تا در صورت وجود نشتی گاز از مخزن خودرو و یا اتصالات از انباشته شدن گاز جلوگیری به عمل آید.

نظرات
برای این مطلب تاکنون نظری درج نشده
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
پست الکترونیک نمایش داده نمیشود
نظر شما
 
در تصویر چه عبارتی نوشته شده

ارتباط با ما

نشانی: استان مرکزی، خمین، بلوار بهشتي -روبروي فرمانداري
کد پستی : 13168-38818
تلفن :46333433-46342954-
نمابر : 46333306
ایمیل: khomeincity@yahoo.com
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری خمین می باشد
fara portal