تاریخ خبر :1401/10/12
1200 چراغ در پارکهای سطح شهر تعمیر شد

واحد تاسیسات در سال جاری خدمات بسیاری به شهروندان ارائه داده است و همیشه در تلاش بوده روشنایی معابر و پارکها برقرار باشد.

وحید قاسمی؛ معاون خدمات و ایمنی شهرداری خمین گفت: یکی از واحدهای شهرداریها که خدمات آنها برای شهروندان ملموس است واحد تاسیسات میباشد. این واحد در سال جاری خدمات بسیاری به شهروندان ارائه داده است و همیشه در تلاش بوده روشنایی معابر و پارکها برقرار باشد.

معاونت خدمات و ایمین شهری بیان نمود: به منظور زیباسازی، اصلاح روشنایی معابر و فضاهای سبز شهری، در نه ماهه امسال، 1200 عدد چراغ در پارکهای سطح شهر تعمیر شده است.

وی ادامه داد: به منظور کاهش مصرف برق، چراغهای پرمصرف روشنایی پارکها از جمله پارک بعثت، پارک شهید بهشتی، پارک ولیعصر، پارک جنگلی و .... به LED  تبدیل شده است.

قاسمی عنوان کرد: چراغهای راهنمایی میدان مدرس بعد از احداث تقاطع در میدان جهت کاهش حوادث و ترافیک نصب شدند. همچنین تقاطعی در پل شهید حسینی فر ابتدای خیابان شهید مجاب در سال جاری احداث شد که چراغهای راهنمایی آن توسط واحد تاسیسات نصب شدند.

معاونت خدمات و ایمنی شهری اظهار داشت: در نه ماهه امسال تابلو برقی در پارک جدیدالاحداث فیروزآباد ساخته و نصب شد. کابل کشی پارک انجام شد و پایه های روشنایی آن نصب شد.

وی اضافه کرد: به منظور بهسازی و نوسازی کشتارگاه دام، چراغهای فرسوده کشتارگاه تعویض و چراغهای LED جایگزین شد. همچنین چراغهای پرمصرف گلخانه و کارخانه آسفالت تعویض و پروژکتورهای LED جایگزین آنها شد.

نظرات
برای این مطلب تاکنون نظری درج نشده
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
پست الکترونیک نمایش داده نمیشود
نظر شما
 
در تصویر چه عبارتی نوشته شده

ارتباط با ما

نشانی: استان مرکزی، خمین، بلوار بهشتي -روبروي فرمانداري
کد پستی : 13168-38818
تلفن :46333433-46342954-
نمابر : 46333306
ایمیل: khomeincity@yahoo.com
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری خمین می باشد
fara portal