تاریخ خبر :1401/07/17
7 هزار و 480 تن آسفالت در معابر شهری پخش شد

رئیس اداره فنی و عمرانی شهرداری خمین از عملکرد شش ماهه این اداره می گوید.

مهدی محمدی؛ رئیس اداره فنی و عمرانی شهرداری خمین در خصوص عملکرد شش ماهه این اداره گفت: در 6 ماهه اول سال جاری، به منظور مناسب سازی معابر و سهولت در عبور و مرور، 40 هزار و 27 مترمربع روکش کامل آسفالت در معابر سطح شهر اجرا شده است. از جمله بلوارها وکوچه هایی که در این مدت با دستگاه فنیشر روکش کامل آسفالت شده اند؛ بلوار کشاورز، کوچه شهید عشقی و شهید عظیم پور واقع در شهرک معلم، کوچه شهید توکلی واقع در شهرک نخ طلا، کوچه شهید انصاری واقع در شهرک نیروی انتظامی، کوچه شهید سرلک واقع در خیابان شهید مصطفی خمینی است.

رئیس اداره فنی و عمرانی اظهار داشت: جهت پاسخگویی به مطالبات شهروندان و سامان دادن به معابری که آسفالت شان تخریب شده است، 68 هزار و 38 مترمربع لکه گیری آسفالت در سطح شهر اجرا شده است.

محمدی اضافه کرد: با توجه به اهداف شهرداری مبنی بر توجه به مناطق حاشیه شهر و نامناسب بودن آسفالت در این محله‌ها، بیشترین لکه گیریها مربوط به محله گوشه عظیم، احمدآباد، خیابان 12 متری شهید نادعلی میرزایی، بلوار جانبازان و خیابان فرهنگسرا بوده است.

به گفته رئیس اداره فنی و عمرانی، شهرداری 7 هزار و 480 تن آسفالت در معابر سطح شهر در 6 ماهه ابتدایی سال پخش کرده است.

وی ادامه داد: به منظور هدایت آبهای سطحی محله و جلوگیری از آبگرفتگی،در 6 ماهه ابتدایی امسال، 10 هزار و 786 مترمربع جدولگذاری و اجرای کانیو توسط اداره عمرانی شهرداری انجام شده است.

محمدی عنوان کرد: در راستای مناسب‌سازی و زیباسازی پیاده‌روها و معبرها، 7هزار و 667 مترمربع کف فرش در معابر شهری اجرا شده است.

وی اضافه کرد: اجرای طرحها و پروژه‌های عمرانی شهرداری نیازمند مشارکت شهروندان در پرداخت عوارض است و با پرداخت عوارض از سوی شهروندان خدمات‌رسانی به شهروندان بهتر انجام می‌شود.

نظرات
برای این مطلب تاکنون نظری درج نشده
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
پست الکترونیک نمایش داده نمیشود
نظر شما
 
در تصویر چه عبارتی نوشته شده

ارتباط با ما

نشانی: استان مرکزی، خمین، بلوار بهشتي -روبروي فرمانداري
کد پستی : 13168-38818
تلفن :46333433-46342954-
نمابر : 46333306
ایمیل: khomeincity@yahoo.com
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری خمین می باشد
fara portal