تاریخ خبر :1401/03/22
از برگزیدگان سومین جشنواره تخم مرغهای نوروزی تقدیر شد

مراسم تقدیر از برگزیدگان سومین جشنواره تخم مرغهای غول پیکر نوروزی با حضور شهردار خمین، معاونت خدمات و ایمنی شهری، کارشناس سیما و منظر شهرداری و هنرمندان برگزیده در سالن جلسات شهرداری برگزار شد.

به گزارش‌ روابط عمومی شهرداری خمین، جشنواره نوروز1401، با عنوان سومین جشنواره تخم مرغ های غول پیکر نوروزی در اسفندماه با حضور پرشور هنرمندان فعال در این زمینه در پارک شهید مدرس برگزار گردید.

مهندس حمید احمدی؛ شهردار خمین، ضمن تشکر و تقدیر از هنرمندان جشنواره،بیان کرد: شهرداری خمین در سال جدید عرصه را برای هنرمندان باز گذاشته و از اهداف شهرداری در این دوره توجه ویژه به هنرمندان بومی در زمینه های مختلف از جمله هنرهای شهری است.

هاشمی، کارشناس سیما و منظر شهری در خصوص برگزاری جشنواره گفت: این جشنواره جهت تزریق روحیه نشاط و شادابی سه سالی است قبل از نوروز برگزار می شود .

وی افزود: پس از نشر فراخوان این جشنواره همزمان در فضای شهری و فضای مجازی، حدود 43 اثر به دبیرخانه ارسال شد که پس از بررسی از بین آثار ارسالی 7 اثر بعنوان آثار نهایی برگزیده شد.

وی بیان کرد: از اقدامات خاص در این دوره ،انتخاب آثار برگزیده با نظر شهروندان در فضای مجازی بود که با استقبال خوبی مواجه شد.

در پایان جلسه، از 7 اثر برگزیده با اهدا لوح سپاس، تقدیر شد و به 4 اثر گواهی حضور در جشنواره اهدا گردید.

نظرات
برای این مطلب تاکنون نظری درج نشده
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
پست الکترونیک نمایش داده نمیشود
نظر شما
 
در تصویر چه عبارتی نوشته شده

ارتباط با ما

نشانی: استان مرکزی، خمین، بلوار بهشتي -روبروي فرمانداري
کد پستی : 13168-38818
تلفن :46333433-46342954-
نمابر : 46333306
ایمیل: khomeincity@yahoo.com
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری خمین می باشد
fara portal