تاریخ خبر :1400/12/02
مراسم تودیع و معارفه شهردار خمین برگزار شد

مهندس ابوالفضل مرتضیان از سمت خود استعفا داد.

صبح امروز، دوشنبه مورخ 1400/12/02 آیین تودیع و معارفه شهردار خمین با حضور اعضای شورای اسلامی شهر و کارکنان شهرداری در سالن جلسات شورای اسلامی شهر برگزار شد. در این مراسم حمید احمدی به عنوان سرپرست جدید شهرداری خمین منصوب و معرفی و از زحمات چند ساله ابوالفضل مرتضیان؛ شهردار سابق تقدیر شد.

محمدتقی عظیمی؛ رئیس شورای اسلامی شهر خمین در این مراسم گفت: اگر اصرار مهندس مرتضیان به استعفا به دلیل مشکلات جسمی نبود، یقینا شورای شهر خمین ایشان را تا پایان دوره ششم به این سمت ابقاء و همراهی می‌کردند.

عظیمی بیان کرد: شهردار خمین به صورت شبانه‌روزی به شهر خدمت می‌کردند و صبر و متانتی که در اجرای امور داشتند، قابل تحسین بود. مهندس مرتضیان این چند سال خودشان را وقف مردم کردند و در قبال مردم و شهر بسیار احساس مسئولیت داشتند.

رئیس شورای اسلامی شهر عنوان کرد: در مدتی که مهندس مرتضیان شهردار خمین بود، شهرداری خمین در همه زمینه‌ها پیشرفت خوبی داشت.

محمدتقی عظیمی؛ توصیه‌هایی به سرپرست جدید شهرداری داشت، وی گفت: با مدیران استانی و شهرستانی و مسئولین شهرداری همکاری داشته باشید. به مسئولین واحدها اختیار بدهید و از آنها کار و پاسخ بخواهید. پروژه‌های شهرداری را ادامه دهید و آنها را به اتمام برسانید. پروژه‌ها میبایست کارشناسی شده و فنی باشند و الویت‌بندی شده باشند. آموزش و ارتقاء شغلی و سطح مهارت کارکنان نیز انجام شود.

ابوالفضل مرتضیان؛ شهردار سابق گفت: از اعضای شورای اسلامی شهر نهایت تقدیر و تشکر را دارم. پیام من به مردم شهر خمین این است که سرنوشت خودشان را خودشان تعیین کنند.

وی ادامه داد: از تعامل و همکاری همکاران شهرداری تقدیر و تشکر مینمایم و خدمت مهندس احمدی که این بار مسئولیت سنگین را برعهده گرفتند، تبریک میگویم.

مرتضیان اضافه کرد: در طول این دوران سعی کرده‌ام تمام تصمیمات بر اساس اصول علمی، منطقی و عقلی و معامله با خدا باشد.

وی اظهار داشت:  کارهایی که در شهرداری انجام شد در همه زمینه‌ها بود. این جمع و تعامل کارکنان شهرداری بود که کارها پیشرفت می‌کرد.

مرتضیان بیان کرد: در طول این 1500 روزه به عنوان شهردار خمین، نزدیک 400 پروژه در قالب طرح و فعالیت و اجرا در حوزه‌های مختلف انجام شد و نزدیک 21 میلیارد تومان درآمدهایی است که شهرداری ایجاد کرده و مطالباتی از مردم است که قسط بندی شده است.

مهندس حمید احمدی از اعضای شورای اسلامی شهر به دلیل انتخاب ایشان به عنوان سرپرست جدید شهرداری خمین تشکر کرد.

در پایان حکم مهندس حمید احمدی به عنوان سرپرست شهرداری خمین قرائت و اهداء شد و از زحمات چند ساله ابوالفضل مرتضیان با اهداء لوح سپاس تقدیر و تشکر شد.

 

حکم مهندس حمید احمدی به این شرح است:

جناب آقای مهندس حمید احمدی

سلام علیکم

با احترام؛ با توجه به پذیرش استعفای آقای مهندس مرتضیان از سمت شهردار خمین و بر اساس بند یک صورتجلسه شماره 92 مورخ 1400/11/30 شورای اسلامی شهر با نظر موافق اعضای محترم شورای اسلامی شهر، جنابعالی به عنوان سرپرست شهرداری خمین منصوب می گردید. امید است در ظل توجهات حضرت ولی عصر(عج) و مد نظر قرار دادن رهنمودهای مقام معظم رهبری و در راستای سیاستهای دولت محترم جمهوری اسلامی ایران در انجام امور محوله و پیشبرد اهداف شهرداری و خدمت به شهروندان شریف شهر خمین موفق و موید باشید.

دکترمحمدتقی عظیمی

رئیس شورای اسلامی شهر خمین

نظرات
برای این مطلب تاکنون نظری درج نشده
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
پست الکترونیک نمایش داده نمیشود
نظر شما
 
در تصویر چه عبارتی نوشته شده

ارتباط با ما

نشانی: استان مرکزی، خمین، بلوار بهشتي -روبروي فرمانداري
کد پستی : 13168-38818
تلفن :46333433-46342954-
نمابر : 46333306
ایمیل: khomeincity@yahoo.com
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری خمین می باشد
fara portal