تاریخ خبر :1400/10/04
اطلاعیه ستاد ساماندهی سد معبر شهر خمین

اطلاعیه

قابل توجه کلیه دست فروشان و وانت بارهای سیار میوه فروش بنا بر مطالبات مردمی و اجرای قانون و حفظ حقوق شهروندی و همچنین بر اساس مصوبات ستاد ساماندهی سد معبر شهر خمین موارد ذیل را جهت اطلاع و اقدام بحضورتان اعلام میداریم.

 1. مکان هایی که دست فروشان و وانت بارها اجازه استقرار دارند به شرح ذیل تعیین و اعلام میگردد.

 • بلوار شهداری هسته ای

 • خیابان ساحلی شمالی  حد فاصل میدان ادواردو آنیلی تا بلوار شورا دو طرف

 • میدان شهریار

 • خیابان طالقانی(باغ لنگه)

 • خیابان 14متری کوه بوجه جنب میدان شهداء دانشجو

 1. وانت بارها و دست فروشان موظفند از تاریخ نشر این اطلاعیه حداکثر تا مورخ 1400/10/15 با مراجعه به کارشناس سد معبر شهرداری در حوزه معاونت خدمات شهری نسبت به انتخاب محل استقرار و گرفتن کارت مجوز استقرار اقدام نمایند.

 2. فقط خودرو هایی می توانند در محل های مشخص شده استقرار داشته باشند که دارای مجوز لازم از طرف شهرداری باشند و از تاریخ 1400/10/16 به بعد هیچ گونه مجوزی صادر نخواهد گردید.

 3. از تاریخ 1400/10/20 هر گونه توقف و استقرار خودرو در هر نقطه از محدوده شهری به جزء محل های مشخص شده جلوگیری به عمل آمده و نسبت به انتقال آنها به پارکینگ اقدام خواهد شد.

 4. اولویت انتخاب محل با افرادیست که زودتر جهت دریافت مجوز استقرار اقدام نمایند

 5. مغازه دارها و کسبه ای که به نوعی از خودرو جهت بارفروشی در جلوی مغازه هایشان استفاده می کنند نیز مشمول این مصوبه می باشند.

 6. هر گونه مقاومت در برابر مامورین در حین انجام وظیفه جرم است و طبق مقررات برخورد می گردد و این مقاومت به هیچ وجه مانع انجام وظیفه مامورین حاضر در محل جهت انتقال خودرو به پارکینگ و اعمال قانون نمی باشد.

  ستاد ساماندهی سد معبر شهر خمین (دادستان-فرماندار-رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر-فرماندهی نیروی انتظامی- معاونت بهداشتی دانشکده علوم پزشکی-رئیس اتاق اصناف-شهردار)

نظرات
برای این مطلب تاکنون نظری درج نشده
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
پست الکترونیک نمایش داده نمیشود
نظر شما
 
در تصویر چه عبارتی نوشته شده

ارتباط با ما

نشانی: استان مرکزی، خمین، بلوار بهشتي -روبروي فرمانداري
کد پستی : 13168-38818
تلفن :46333433-46342954-
نمابر : 46333306
ایمیل: khomeincity@yahoo.com
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری خمین می باشد
fara portal