تاریخ خبر :1400/03/23
اخلاق انتخاباتی را رعایت کنید و دیگران را تخریب نکنید

تبلیغات نامزدهای انتخاباتی چند روزی است آغاز شده و نامزدها از همه رسانه‌ها و بسترها و فضاها برای تبلیغات استفاده میکنند.

برخی نامزدها در سخنرانیها و تبلیغاتشان بدون اطلاع از فعالیتها و هزینه‌های شهرداری، قصد تخریب عملکرد شهرداری و شورا در این دوره را دارند.

یکی از موضوعاتی که در سخنرانیهای کاندیداها بیان شده است، هزینه 600 میلیون تومانی شهرداری برای بنرهای مناسبتی در شهر است. شهروندان اطلاع داشته باشند این رقم میلیونی نادرست است و شهرداری همیشه سعی در صرفه جویی هزینه‌ها را داشته و در بحث بنرهای سطح شهر، بسیاری مواقع بنرهای مناسبتی برای چند سال استفاده میشود. به طور مثال بنرهای نیمه شعبان یا شبهای قدر و ماه رمضان امسال، از دو سال قبل بوده و در سطح شهر نصب شده است.

در ضمن بنر یکی از مصادیق مهم در زیباسازی شهر، زنده نگهداشتن مناسبتهای ملی و مذهبی و اطلاع‌رسانی محسوب میشود.

یکی دیگر از موضوعات مطرح شده در سخنرانیهای بعضی از نامزدهای انتخاباتی، فروخته شدن سینما است. سینما اگر فروخته شد به این علت بود که سرمایه‌ای راکت برای شهرداری بود و سودی نداشت و درآمد حاصل از فروش سینما صرف پروژه‌های عمرانی و .... شد. شهروندان بدانند سینما به قوت خود باقی است به این علت که کاربری سینما فرهنگی است و امکان تغییر کاربری برای این مکان وجود ندارد. در حال حاضر در اختیار بخش خصوصی است و بخش خصوصی هم میبایست از سینما استفاده فرهنگی داشته باشد.

 نظرات
برای این مطلب تاکنون نظری درج نشده
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
پست الکترونیک نمایش داده نمیشود
نظر شما
 
در تصویر چه عبارتی نوشته شده

ارتباط با ما

نشانی: استان مرکزی، خمین، بلوار بهشتي -روبروي فرمانداري
کد پستی : 13168-38818
تلفن :46333433-46342954-
نمابر : 46333306
ایمیل: khomeincity@yahoo.com
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری خمین می باشد
fara portal