تاریخ خبر :1400/03/22
800 مترمربع فضای تبلیغاتی برای نامزدهای انتخابات ایجاد شد

شهردار خمین گفت: 16 نقطه در اماکن پر تردد برای عرضه پوسترهای تبلیغاتی نامزدهای انتخاباتی ششمین دوره شورای اسلامی شهر در زادگاه امام راحل ایجاد شده است.

ابوالفضل مرتضیان با اشاره به آغاز زمان قانونی تبلیغات داوطلبان ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر افزود: حدود 800 مترمربع برای عرضه پوسترهای تبلیغاتی نامزدهای انتخاباتی ششمین دوره شورای اسلامی در زادگاه امام راحل تدارک دیده شده است.

وی بیان کرد: تعیین 16 نقطه تبلیغاتی برای کاندیداها براساس قرعه‌‌کشی با حضور نامزدهای حاضر در گردونه ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی انجام شده است.

شهردار خمین ادامه داد: انتظار میرود نامزدهای انتخاباتی و هوادارن آنها به موارد قانونی تبلیغات توجه ویژه داشته باشند و بجز محلهای 16 گانه مشخص شده و محلهای دیگر که توسط دستگاههای قانونی مشخص گردیده از نصب هرگونه پوستر و پلاکارد خودداری گردد.

مرتضیان گفت: شهرداری خمین از تمام ظرفیت خود برای ایجاد شور انتخاباتی در این شهر استفاده کرد و بنرهای ترکیبی با موضوع ارتحال امام خمینی(ره) و اهمیت حضور در انتخابات را همزمان با سی و دومین سالروز ارتحال امام راحل در سطح شهر نصب کرده است.

 

نظرات
برای این مطلب تاکنون نظری درج نشده
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
پست الکترونیک نمایش داده نمیشود
نظر شما
 
در تصویر چه عبارتی نوشته شده

ارتباط با ما

نشانی: استان مرکزی، خمین، بلوار بهشتي -روبروي فرمانداري
کد پستی : 13168-38818
تلفن :46333433-46342954-
نمابر : 46333306
ایمیل: khomeincity@yahoo.com
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری خمین می باشد
fara portal