تاریخ خبر :1400/02/27
دوهزار خبر از فعالیتهای شهرداری تولید و منتشر شد

به مناسبت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی، مسئول روابط عمومی شهرداری خمین از عملکرد سه ساله‌اش در این سازمان میگوید.

مرضیه شریفی مسئول روابط عمومی شهرداری خمین، گفت: از زمان تصدی مهندس ابوالفضل مرتضیان به عنوان شهردار خمین، واحد روابط عمومی شهرداری نیز فعالیت خود را به صورت جدی و تخصصی آغاز کرد.

مسئول روابط عمومی شهرداری عنوان کرد: این واحد، از سال 97 تاکنون 12 شماره گاهنامه در خصوص فعالیتها، وظایف و عملکرد شهرداری چاپ و توزیع کرده است.

شریفی اظهار داشت: روابط عمومی شهرداری خمین برای انعکاس اهداف، برنامه‌ها، سیاستها و عملکرد سازمان به مخاطب، بالغ بر دو هزار خبر در سایت شهرداری، فضای مجازی، روزنامه‌ها، خبرگزاریها و ..... تولید و منتشر کرده است.

وی ادامه داد: این واحد در سالهای اخیر سعی کرده است ارتباطی احسن با مطبوعات، خبرگزاریها، صداوسیما و... داشته باشد. در این راستا، در سه سال اخیر 8 نشست خبری با خبرنگاران برگزار کرده و دو مستند تلویزیونی از شهردار خمین تهیه و از شبکه مستند و شبکه سه سیما پخش شد.

مسئول روابط عمومی شهرداری خمین اضافه کرد: از سال 97 تاکنون 18 بروشور آموزشی، مناسبتی، اطلاع‌رسانی، چاپ و در مراسمهای مختلف و بین شهروندان توزیع شده است.

شریفی بیان کرد: این واحد بیش از هزار بنر مناسبتی، اطلاعیه، مذهبی و .... طراحی و چاپ و در سطح شهر نصب کرده است.

فعال بودن تابلو اعلانات، به روز کردن سایت شهرداری خمین، ایجاد کانال در فضای مجازی و انعکاس اخبار سازمان، عکسبرداری از فضاسازیها، پروژه‌های عمرانی و خدماتی شهرداری، دیدارها، بازدیدها، تهیه کلیپ از پروژه ها و عملکرد شهرداری و انتشار آن، گامهایی دیگر از تلاش واحد روابط عمومی شهرداری در مسیر ارتباط با شهروندان و مخاطبان و تحقق هدف شیشه ای کردن سازمان بوده است.

مسئول روابط عمومی شهرداری خمین تصریح کرد: جهت اطلاع شهروندان از تخفیفهای عوارض، اطلاعیه‌های سد معبر، کمیسیون ماده100 و 77، مزایده‌ها و مناقصه‌ها بیش از 30 هزار تراکت چاپ و بین شهروندان خمینی توزیع شده است.

شریفی گفت: روابط عمومی‌ها گوش شنوا و چشم بینا سازمان هستند. روابط عمومی شهرداری خمین در سالهای اخیر سعی کرده در کوتاه‌ترین و سریعترین راه ممکن با مخاطبان در تعامل باشد و اطلاعات و اخبار سازمان را صریح و صادقانه با شهروندان در میان بگذارد.

نظرات
برای این مطلب تاکنون نظری درج نشده
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
پست الکترونیک نمایش داده نمیشود
نظر شما
 
در تصویر چه عبارتی نوشته شده

ارتباط با ما

نشانی: استان مرکزی، خمین، بلوار بهشتي -روبروي فرمانداري
کد پستی : 13168-38818
تلفن :46333433-46342954-
نمابر : 46333306
ایمیل: khomeincity@yahoo.com
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری خمین می باشد
fara portal