تاریخ خبر :1400/02/07
۱۰ میلیارد ریال برای بهسازی بوستان‌های خمین هزینه شد

شهردار خمین گفت: بیش از ۱۰میلیارد ریال اعتبار پارسال برای اصلاح، بهسازی و تجهیزات بازی و ورزشی بوستان‌های این شهر هزینه شده است.

 ابوالفضل مرتضیان افزود: برای غنی کردن اوقات فراغت کودکان، نونهالان و نوجوانان تعمیر، رفع عیوب و نصب وسایل بازی و تفریحی جدید در بوستان‌ها و نصب تجهیزات ورزشی برای بزرگسالان در دستور کار قرار گرفته است و تا آغاز فصل تابستان امسال تجهیزات بازی در تمام پارکهای شهر خمین بهسازی و تعویض می‌شود.

وی بیان کرد: بهسازی و نوسازی هر بوستان شهری حداقل به ۲ میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد و استفاده از تجهیزات بازی برای شهروندان رایگان است.

شهردار خمین ادامه داد: بهسازی بوستان‌های مناطق محروم و حاشیه‌ای شهر و افزایش تجهیزات بازی در این مناطق در دستور کار شهرداری خمین قرار دارد.

مرتضیان گفت: خانواده‌ها در حفظ امکانات بوستان‌های شهری تلاش کنند چرا که این تجهیزات برای استفاده همگانی است و هزینه‌های آن به شکل مستقیم و غیر مستقیم از شهروندان تامین شده است.

وی یادآور شد: از زمان شیوع ویروس کرونا به‌منظور حفظ سلامتی شهروندان تجهیزات و وسایل بازی در بوستان‌های شهر خمین به صورت مستمر ضدعفونی می‌شوند.
نظرات
برای این مطلب تاکنون نظری درج نشده
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
پست الکترونیک نمایش داده نمیشود
نظر شما
 
در تصویر چه عبارتی نوشته شده

ارتباط با ما

نشانی: استان مرکزی، خمین، بلوار بهشتي -روبروي فرمانداري
کد پستی : 13168-38818
تلفن :46333433-46342954-
نمابر : 46333306
ایمیل: khomeincity@yahoo.com
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری خمین می باشد
fara portal