تاریخ خبر :1399/12/26
مراسم روز شهردار و تقدیر از شهردار خمین برگزار شد

به مناسبت 25 اسفند ماه، سالروز شهادت شهید مهدی باکری و روز شهردار، اداره فرهنگی و اجتماعی شهرداری خمین مراسمی با حضور مسئولین شهرستان روز دوشنبه برگزار کرد.

حاج آقا حسینی پور؛ امام جمعه محترم شهرستان ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و روز شهردار گفت: تلاقی اعیاد شعبانیه با روزهای پایانی سال را به فال نیک میگیریم. اگر در ایران آینده بهتر از امروز است برحسب اعتقاد و حسابگری است و در کشور ما بر اساس واقعیت و حقایق گرامیداشت و بزرگداشت برای ایام و هفته‌ها برگزار میشود.

امام جمعه شهرستان بیان کرد: شهدا و جانبازان سرمایه‌های ما هستند و روز قیامت همه ما در مقابل شهدا میبایست پاسخگو باشیم.

حاج آقا حسینی پور عنوان کرد: شهردار خمین فردی مؤمن و تلاشگر است و این موارد در رفتار و کردار ایشان نمود دارد.

محمد بیات؛ رئیس شورای اسلامی شهر خمین ضمن خیرمقدم به حاضران در جلسه و تبریک روز شهردار و اعیاد شعبانیه گفت: هرکس مخلوق را سپاس نگزارد خالق را سپاس نگزارده است.

بیات بیان کرد: اعضای شورای اسلامی شهر خوشحال هستند که توانستند با همفکری هم مهندس ابوالفضل مرتضیان را در راس هرم شهرداری قرار دهند. ایشان توانستند فعالیتهای زیادی در این مدت انجام دهند.

رئیس شورای اسلامی شهر خمین افزود: شهرداری در تمام حوزه‌ها روندی کامل و متعالی داشته است، البته میبایست تلاشش را جهت رسیدن به ایدهآلها بیشتر کند.

شهردار خمین اظهار داشت: در راستای گرامیداشت سالروز شهادت شهید باکری و جایگاه این شهید والامقام ، با موافقت اعضای محترم شورای اسلامی شهر یکی از بلوارهای جدیدالاحداث شهر؛ حدفاصل میدان پرستار تا تقاطع بلوار شهید بهشتی که عملیات اجرایی آن آغاز شده است، به نام شهید مهدی باکری نامگذاری میشود.

در پایان این مراسم؛ رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر، مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات شهرستان، فرماندار شهرستان، رئیس اداره بهزیستی شهرستان، رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران، فرمانده حوزه کارمندی، کارگری و اصناف نبی اکرم(ص) با اهداء گل، لوح و هدایا از شهردار خمین تقدیر کردند.
نظرات
برای این مطلب تاکنون نظری درج نشده
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
پست الکترونیک نمایش داده نمیشود
نظر شما
 
در تصویر چه عبارتی نوشته شده

ارتباط با ما

نشانی: استان مرکزی، خمین، بلوار بهشتي -روبروي فرمانداري
کد پستی : 13168-38818
تلفن :46333433-46342954-
نمابر : 46333306
ایمیل: khomeincity@yahoo.com
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری خمین می باشد
fara portal