تاریخ خبر :1399/12/10
گزارش عملکرد اداره فرهنگی و اجتماعی در جلسه شورای اسلامی

در جلسه شورای محترم اسلامی شهر خمین مورخ 99/12/09، مهران یوسفی؛ رئیس اداره فرهنگی و اجتماعی شهرداری خمین گزارشی از فعالیت این اداره در سال جاری ارائه نمودند.

رئیس اداره فرهنگی و اجتماعی شهرداری خمین ضمن تشکر از حمایتهای اعضای شورای اسلامی شهر در اجرای برنامه‌های فرهنگی و هنری شهرداری گفت: تلاش این اداره در راستای فرهنگ‌سازی و احیای فرهنگ شهرنشینی و رعایت حق و حقوق شهروندان است.

یوسفی بیان کرد: در سال جاری بنرهای مختلف در سطح شهر با موضوعهای ارتقای شاخصهای فرهنگی و اجتماعی، خمین شهر بدون تکدی، پیامهای بهداشتی پیشگیری از کرونا و.... نصب شده است.

وی ادامه داد: نصب تابلو 1100 شهید گرانقدر شهرستان خمین در بلوارها و میادین شهر به منظور ارج نهادن مقام شهادت و بزرگداشت شهدا و افتتاح آن در هفته دولت سال جاری از فعالیتهای مهم دیگر این اداره در سال جاری است.

یوسفی عنوان کرد: در سال جاری با حمایتهای شهردار و شورای اسلامی شهر توانستیم با اختصاص اعتبار، گرمخانه‌ای مجهز کنیم تا افراد بدون سرپناه بتوانند در فصل سرد سال از این مکان استفاده کنند.

وی اضافه کرد: امسال با توجه به شیوع ویروس کرونا، اداره فرهنگی و اجتماعی برنامه‌های مناسبتی خود را تعطیل نکرد بلکه اکثر برنامه‌های فرهنگی به مناسبتهای ملی و مذهبی به صورت مجازی برگزار شد.
نظرات
برای این مطلب تاکنون نظری درج نشده
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
پست الکترونیک نمایش داده نمیشود
نظر شما
 
در تصویر چه عبارتی نوشته شده

ارتباط با ما

نشانی: استان مرکزی، خمین، بلوار بهشتي -روبروي فرمانداري
کد پستی : 13168-38818
تلفن :46333433-46342954-
نمابر : 46333306
ایمیل: khomeincity@yahoo.com
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری خمین می باشد
fara portal