تاریخ خبر :1399/11/26
اقدامات کمیته درآمدی شهرداری جهت وصول مطالبات

کمیته درآمدی شهرداری خمین کمیته تخصصی متشکل از کلیه واحدها و نیروهای مسئول و دخیل در درآمد و مطالبات شهرداری است.  این کمیته به طورکلی 63 تشکیل جلسه داده و در سال جدید 25 جلسه تشکیل شده است.

یکی از اهداف کمیته درآمدی، تعیین تکلیف وضعیت بدهکاران شهرداری است. در بهمن ماه سال جاری با درخواست شهرداری و موافقت شورای اسلامی شهر مجوزی صادر شد مبنی بر اینکه بدهکارانی که در کمیسیون ماده صد آرای قطعی برایشان صادر شده است بدون پیش پرداخت قسط یا پرداختی که توانش را دارند تا پایان بهمن ماه بدهی خود را با حداکثر اقساط 36 ماهه با شهرداری تعیین تکلیف کنند. از این طریق فرصتی فراهم شد تا شهروندان بتوانند با پیش قسط کمتر یا تعداد اقساط بیشتر بدهی خود را به شهرداری پرداخت کنند. به گفته مرادی‌نیا؛ معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی شهرداری خمین، با توجه به فرصت فراهم شده پیش‌بینی میشود 50 درصد بدهکارانی که مشمول این طرح هستند تا پایان بهمن ماه سال جاری نسبت به تعیین تکلیف بدهی خود اقدام نمایند.

از فعالیتهای دیگری که در کمیته درآمدی انجام شد پیگیری جهت نصب پلاکهای آبی بر منازل شهر است که در راستای انجام این کار هماهنگیهای لازم با اداره پست انجام شده و پیمانکار هم مشخص شده است.به گفته مرادی‌نیا 25 درصد پلاکها در فاز نخست نصب میشوند.
نظرات
برای این مطلب تاکنون نظری درج نشده
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
پست الکترونیک نمایش داده نمیشود
نظر شما
 
در تصویر چه عبارتی نوشته شده

ارتباط با ما

نشانی: استان مرکزی، خمین، بلوار بهشتي -روبروي فرمانداري
کد پستی : 13168-38818
تلفن :46333433-46342954-
نمابر : 46333306
ایمیل: khomeincity@yahoo.com
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری خمین می باشد
fara portal