تاریخ خبر :1399/11/21
شهرداری خمین مطالبات خود را 36 ماهه تقسیط می‌کند

از كليه مالكين بدهكار تقاضا‌منديم از اين فرصت طلايي استفاده و نسبت به تقسیط بدهی خود اقدام نمايند.

مجید حاتمي رئيس اداره درآمد و سرمايه‌گذاري شهرداري خمين گفت: با توجه به پیشنهاد این شهرداری و موافقت شورای محترم اسلامی شهر، مقرر گردید به مناسبت ایام دهه فجر، شهرداري خمین مطالبات خود را حداكثر تا 36 ماه بدون دريافت پيش قسط نقدی تقسیط نمايد. بدین جهت اين فرصت از 12 تا پايان بهمن ماه سال جاري براي كليه بدهكاران ساختماني كه داراي آراي قطعي از كميسيون ماده صد مي‌باشند فراهم شده است. لذا از كليه مالكين بدهكار  تقاضا‌منديم از اين فرصت طلايي استفاده و نسبت به تقسیط بدهی خود اقدام نمايند.

حاتمی بیان کرد: از ابتداي بهمن ماه به كليه مالكين ساختماني كه داراي آراي قطعي كميسيون ماده صد هستند اخطاريه تبصره 2 كميسيون ماده صد ارسال شده تا هم بدهي مالکین یادآوری شود و هم از فرصت طلايي عنوان شده بهره‌مند گردند.

رئیس اداره درآمد اضافه کرد: پس از مهلت ذكر شده در اخطاريه‌های صادره‌، شهرداري از ابتداي اسفند ماه سال 1399 به استناد تبصره 2 كميسيون ماده صد علی‌رغم ميل باطني تقاضاي تخريب تخلف صورت گرفته را مي‌نمايد كه كميسيون با توجه به قانون ماده صد شهرداري‌ها و فرصت طلايي كه در بازه زماني اعلام شده  به موديان داده شده راي تخريب صادر و از ابتداي سال 1400 شهرداري، با الزام به راي كميسيون ماده صد مکلف به تخريب تخلفات انجام شده مي‌باشد.
نظرات
برای این مطلب تاکنون نظری درج نشده
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
پست الکترونیک نمایش داده نمیشود
نظر شما
 
در تصویر چه عبارتی نوشته شده

ارتباط با ما

نشانی: استان مرکزی، خمین، بلوار بهشتي -روبروي فرمانداري
کد پستی : 13168-38818
تلفن :46333433-46342954-
نمابر : 46333306
ایمیل: khomeincity@yahoo.com
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری خمین می باشد
fara portal