تاریخ خبر :1399/10/06
بودجه شهرداری خمین 100درصد محقق شد

مطلوب است بدهی‌ها، قبل از اینکه شهرداری از طریق مراجع و ظرفیت‌های قانونی برای اخذ آن اقدام کند از سوی بدهکاران پرداخت شود.

شهردار خمین گفت: بودجه شهرداری در ۹ ماهه سال جاری به ‌دلیل پیگیری مستمر شهرداری خمین در دریافت مطالبات به ‌صورت ۱۰۰ درصد محقق شده است.

ابوالفضل مرتضیان افزود: بودجه امسال شهرداری خمین ۸۲۲ میلیارد ریال است که ۵۶۰ میلیارد ریال از آن معادل ۷۱ درصد به طرح‌ها و فعالیت‌های عمرانی اختصاص داده شده است.

وی ادامه داد:
  ۲۹ درصد بودجه شهرداری زادگاه امام راحل برای جبران هزینه‌های جاری شهرداری صرف می‌شود.

شهردار خمین اظهار داشت: بالغ بر ۳۰۰ میلیارد ریال مطالبات در این شهرداری شناسایی شده که ۷۰ میلیارد آن مربوط به بدهی ادارات و نهادهای دولتی است.

مرتضیان افزود: برخلاف افزایش درآمد شهرداری خمین نسبت به سال قبل، به علت تورم شدید و افزایش هزینه‌ اجرا و نگهداری طرح‌های عمرانی و توسعه پایدار شهری موضوع کمبود منابع مالی معضل جدی است.

وی تاکید کرد: می‌طلبد که بدهی‌ها
  به‌منظور تکمیل طرح‌های عمرانی و ارایه خدمات با کیفیت به شهروندان، قبل از اینکه شهرداری از طریق مراجع و ظرفیت‌های قانونی برای اخذ آن اقدام کند از سوی بدهکاران پرداخت شود.

شهردار خمین افزایش اعتماد مردم به شهرداری را اولویت اقدامات این سازمان بیان کرد و گفت: شهروندان باید از محل هزینه کرد عوارض پرداخت شده اطلاع پیدا کنند.نظرات
برای این مطلب تاکنون نظری درج نشده
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
پست الکترونیک نمایش داده نمیشود
نظر شما
 
در تصویر چه عبارتی نوشته شده

ارتباط با ما

نشانی: استان مرکزی، خمین، بلوار بهشتي -روبروي فرمانداري
کد پستی : 13168-38818
تلفن :46333433-46342954-
نمابر : 46333306
ایمیل: khomeincity@yahoo.com
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری خمین می باشد
fara portal