تاریخ خبر :1399/09/26
هفت هزار و 213 برگه معاینه فنی در خمین صادر شد

جهت جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در سال جاری سه مرحله ماسک و دو مرحله الکل بین رانندگان توزیع شد.

  رئیس سازمان حمل و نقل عمومی شهرداری خمین گفت: هفت هزار و ۲۱۳ برگه معاینه فنی امسال با هدف بررسی سلامت خودروها در این شهرستان صادر شد.

رسول صفدری‌نیا افزود: درآمد حاصل از صدور این برگه معاینه‌های فنی ۲ میلیارد و ۷۵۶ میلیون ریال بوده است.

وی توضیح داد: بیشترین علت مردودی خودروها از تست معاینه فنی مربوط به نقص فنی منجر به آلایندگی، مشکل در سیستم ترمز، ضعف در کمک فنرها و نامناسب بودن شکل ظاهری آن‌ها بوده است.

رئیس سازمان حمل و نقل همگانی شهرداری خمین گفت: پروانه فعالیت برای ۹۱ دستگاه تاکسی، ۲۶۳ دستگاه وانت‌بار، ۱۰۳ دستگاه تاکسی تلفنی نیز امسال در این شهرستان صادر و تمدید شده است.

صفدرنیا ادامه داد: ۲۹۱ دستگاه خودرو در خمین به ‌منظور دریافت یارانه نقدی سوخت در سامانه ثبت نام کردند و ۴۲ راننده به بانک‌های عامل برای دریافت تسهیلات مشاغل آسیب دیده از کرونا معرفی شدند.

وی گفت: به ‌منظور حفظ سلامتی رانندگان و مسافران در سه مرحله ماسک و در دو مرحله الکل بین رانندگان فعال در حوزه حمل‌و‌نقل عمومی به صورت روزانه توزیع شد.

مدیر سازمان حمل‌و‌نقل همگانی شهرداری خمین افزود: ۱۱ هزار متر خط‌کشی طولی معابر، خط‌کشی و شارژ خطوط عابر پیاده و شستشو و شارژ رنگ تمام سرعت‌گاه‌های سطح شهر از دیگر اقدامات این سازمان در سال جاری است.
نظرات
برای این مطلب تاکنون نظری درج نشده
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
پست الکترونیک نمایش داده نمیشود
نظر شما
 
در تصویر چه عبارتی نوشته شده

ارتباط با ما

نشانی: استان مرکزی، خمین، بلوار بهشتي -روبروي فرمانداري
کد پستی : 13168-38818
تلفن :46333433-46342954-
نمابر : 46333306
ایمیل: khomeincity@yahoo.com
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری خمین می باشد
fara portal