تاریخ خبر :1399/08/10
۱۲هزار تن آسفالت برای مناسب‌ سازی معابر خمین مصرف شد

90درصد تجهیزات کارخانه آسفالت نصب شده و پیگیریهای لازم در سال جاری برای گاز و برق کارخانه آسفالت جدید نیز انجام شده است.

مصطفی شیبانی؛ مسئول کارخانه آسفالت شهرداری خمین از تولید ۱۲ هزار و ۳۲۷ تن آسفالت از ابتدای سال جاری تاکنون در سایت کارگاههای شهرداری خبر داد و گفت: این مقدار برای بهسازی معابر شهر به مصرف رسیده است.

شیبانی افزود: کارخانه آسفالت شهرداری خمین نیازهای این شهر را در خصوص شن، ماسه، آسفالت تامین می‌کند.

وی ادامه داد: ۱۳ هزار ۶۹۵ تن ماسه شکسته، ۲ هزار و ۵۸۱ تن شن بادامی، یکهزار و ۱۸۸ تن شن نخودی و ۶ هزار و ۶۷ تن ماسه بادی یا طبیعی در شش ماهه اول سال جاری در کارگاه‌های شهرداری خمین تولید و برای عمران شهری مصرف شد.

شیبانی، مسئول کارخانه آسفالت شهرداری خمین گفت: نوسازی تجهیزات کارخانه آسفالت که از سال قبل آغاز شده، در سال جاری، پیگیریهای لازم جهت تکمیل و نصب تجهیزات آن انجام و کارخانه شن و ماسه نیز بروزرسانی شده است. 90درصد تجهیزات کارخانه آسفالت نصب شده و پیگیریهای لازم برای گاز و برق کارخانه آسفالت جدید نیز انجام شده است.

وی ادامه داد: سوله‌ای به متراژ 1300 مترمربع جهت کارخانه بتن پلاک و بچینگ احداث شده که 600 مترمربع دیوارکشی و نماکاری در این سوله اجرایی شده است. در شش ماهه اول سال جاری تولید آزمایشی کارخانه تولید بتن پلاک انجام شد و تجهیزات این کارخانه تکمیل و نصب شد.

شیبانی تصریح کرد: همچنین نرم افزاری جهت بهبود وضعیت سایت کارگاهها راه اندازی شده است.
نظرات
برای این مطلب تاکنون نظری درج نشده
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
پست الکترونیک نمایش داده نمیشود
نظر شما
 
در تصویر چه عبارتی نوشته شده

ارتباط با ما

نشانی: استان مرکزی، خمین، بلوار بهشتي -روبروي فرمانداري
کد پستی : 13168-38818
تلفن :46333433-46342954-
نمابر : 46333306
ایمیل: khomeincity@yahoo.com
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری خمین می باشد
fara portal