تاریخ خبر :1399/07/28
اجرای 11هزار مترخط کشی طولی معابر در شش ماهه اول سال 99

صدور یا تمدید 372 پروانه فعالیت برای کلیه ناوگان فعال در حمل‌و‌نقل عمومی و صدور 5305 برگه معاینه فنی خودرو از جمله فعالیتهای این سازمان در 6 ماهه اول سال جاری بوده است.

رسول صفدرینیا؛ رئیس سازمان حمل‌و‌نقل شهرداری خمین در خصوص عملکرد این سازمان در شش ماهه اول سال 99 گفت: در شش ماهه اول سال جاری حدود 11 هزار متر خط‌کشی طولی معابر طی دو مرحله انجام شده است.

رئیس سازمان حمل‌و‌نقل بیان کرد: کلیه سرعتکاههای سطح شهر طی چند مرحله شستشو داده شده و رنگ آنها شارژ شده است.

وی ادامه داد: در شش ماهه اول سال 99، 184 مورد تابلو و علائم راهنمایی و رانندگی در سطح شهر نصب شده است.

صفدری‌نیا افزود:جهت پیشگیری از شیوع ویروس کرونا 3 مرحله ماسک و 2 مرحله الکل جهت ضدعفونی بین رانندگان فعال در حوزه حمل‌و‌نقل عمومی توزیع شده و همچنین کلیه ایستگاههای تاکسی و ترمینال تهران به صورت روزانه و مستمر ضدعفونی شده‌اند.

رئیس سازمان حمل‌و‌نقل اظهار داشت: با شیوع ویروس کرونا و استفاده کمتر شهروندان از حمل‌و‌نقل عمومی، رانندگان از لحاظ اقتصادی آسیب دیده‌اند. بنابراین در شش ماهه اول سال جاری این سازمان حدود 42 راننده به بانکهای عامل جهت دریافت وام قرض‌الحسنه و یا بلاعوض به استناد آسیب دیدن مشاغل از شیوع بیماری کرونا را معرفی کرده است.

صفدری‌نیا تصریح کرد: رئیس و نیروهای سازمان حمل‌و‌نقل به صورت مستمر در کلیه ایستگاههای تاکسی حضور داشته و رانندگان را به رعایت دستوالعملهای بهداشتی ملزم کرده‌اند.

وی افزود: در شش ماهه اول سال 99 خط‌کشی و شارژ خطوط عابر پیاده در کلیه چهارراهها و محلهای دارای خط‌کشی طی دو مرحله صورت گرفته است.

صفدرینیا عنوان کرد: 372 پروانه فعالیت برای کلیه ناوگان فعال در این حوزه اعم از تاکسی، وانت‌بار و آژانس صادر یا تمدید شده است.

صفدری‌نیا تصریح کرد: حدود 5305 برگه معاینه فنی خودرو در شش ماهه اول سال جاری صادر شده است.
نظرات
برای این مطلب تاکنون نظری درج نشده
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
پست الکترونیک نمایش داده نمیشود
نظر شما
 
در تصویر چه عبارتی نوشته شده

ارتباط با ما

نشانی: استان مرکزی، خمین، بلوار بهشتي -روبروي فرمانداري
کد پستی : 13168-38818
تلفن :46333433-46342954-
نمابر : 46333306
ایمیل: khomeincity@yahoo.com
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری خمین می باشد
fara portal