تاریخ خبر :1399/06/31
سد معبر، معضل شهرها

واحد سد معبر شهرداری خمین جهت ساماندهی سد معبر در شهر در سال جاری چندین بار اخطار کتبی برای وانت‌بارها فرستاده است که متاسفانه تعداد کمی از آنها برای ساماندهی مراجعه کرده‌اند.

امروزه پدیده ناهنجار سد معبر یکی از مشکلات لاینحل شهرداریها محسوب می‌گردد. هر روزه افراد بسیاری با استفاده نامتعارف از معابر عمومی مانع از اعمال حق عمومی می‌گردند که شهرداری و مأموران آن مکلف به رسیدگی و جلوگیری از انسداد معبر و رفع سد معبر می‌باشند.

در شهرستان خمین هم وانت‌بارها و افرادی هستند که سد معبر ایجاد می‌کنند و باعث انسداد معابر عمومی و ضایع کردن حقوق شهروندان می‌شوند. در شهرستان خمین حدود 150 وانت‌بار ثابت و سیار وجود دارد که سد معبر ایجاد می‌کنند و می‌بایست ساماندهی شوند.

واحد سد معبر شهرداری خمین جهت ساماندهی سد معبر در شهر در سال جاری چندین بار اخطار کتبی برای وانت‌بارها فرستاده است که متاسفانه تعداد کمی از آنها برای ساماندهی مراجعه کرده‌اند.

شهرداری برای ساماندهی سدمعبر، قصد دارد وانتهای میوه‌فروش و... را در مکانهای مشخصی مانند: خیابان جهاد، میدان حضرت ابوالفضل (ع)، میدان ورزش و مردم، بلوار شهدای هسته‌ای و .... ساماندهی کند.

مدت زیادی است که جهت ساماندهی سد معبر کنندگان اطلاع‌رسانی‌های زیادی هم در سطح شهر از طریق بنر، تراکت و .... انجام شده است. همچنین32 تابلو توقف وانت‌بار مطلقاً ممنوع در مکانهایی که وانت‌بارها سد معبر ایجاد می‌کنند، نصب شده است. اما به گفته مسئول سد معبر شهرداری خمین متأسفانه تعداد کمی از افراد برای ساماندهی مراجعه می‌کنند.

لیکن انجام این تکلیف قانونی همواره با مشکلات زیادی روبرو بوده است و ما هر روز شاهد درگیری میان مأموران شهرداری و افراد متخلف می‌باشیم.
نظرات
برای این مطلب تاکنون نظری درج نشده
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
پست الکترونیک نمایش داده نمیشود
نظر شما
 
در تصویر چه عبارتی نوشته شده

ارتباط با ما

نشانی: استان مرکزی، خمین، بلوار بهشتي -روبروي فرمانداري
کد پستی : 13168-38818
تلفن :46333433-46342954-
نمابر : 46333306
ایمیل: khomeincity@yahoo.com
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری خمین می باشد
fara portal