تاریخ خبر :1399/04/08
درآمدهای شهرداری در سه ماهه اول سال افزایش داشت

شهروندانی که عوارض نوسازی و کسب‌و‌پیشه خود را در سه ماه دوم سال جاری پرداخت نمایند، مشمول ۲۰درصد تخفیف بهای پسماند می‌گردند.

مجید حاتمی، رئیس اداره درآمد و سرمایه گذاری شهرداری خمین گفت: در راستای سیاست‌گذاری‌های تشویقی این شهرداری که با اخذ مجوزهای لازم از شورای محترم اسلامی شهر انجام پذیرفت، میزان درآمدهای شهرداری در سه ماهه نخست امسال نسبت به مدت مشابه آن در سال گذشته مجموعا ۷۱ درصد رشد داشته است.

حاتمی بیان کرد: عوارض‌های مربوط به فعالیتهای ساختمان  ۲۰۲درصد و عوارضهای نوسازی و پسماند ۷۹درصد رشد داشته است.

 رئیس اداره درآمد اظهار کرد: جهت تأمین منابع مالی و همچنین تسریع در اتمام پروژه‌های شهری و تسهیل در ارائه خدمات مطلوب  هر چه بهتر به شهروندان، این شهرداری در نظر دارد در تابستان سال جاری با استفاده از ابزارهای قانونی و برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته نسبت به وصول مطالبات به طور جدی اقدام نماید.

وی در ادامه گفت: از کلیه مؤدیان بدهکار درخواست می‌گردد با قید فوریت جهت تعیین و تکلیف بدهی گذشته خود اقدام و از شرایط ویژه شهرداری جهت تقسیط بدهی خود استفاده نمایند. در غیر اینصورت بدیهی است از تمام ظرفیتهای قانونی جهت وصول عوارض مذکور استفاده می‌شود.

حاتمی در خصوص تخفیف‌های فصل تابستان تصریح کرد: شهروندانی که عوارض نوسازی و کسب‌و‌پیشه خود را در سه ماه دوم سال جاری پرداخت نمایند، مشمول ۲۰درصد تخفیف بهای پسماند می‌گردند.

پرداخت انواع عوارض شهرداری موجب خدمت‌رسانی بهتر شهرداری به شهروندان در موارد مختلفی مانند: آسفالت معابر، جدولگذاری، تمیز کردن کوچه‌ها، جمع‌آوری زباله‌های شهر و... می‌شود.
نظرات
برای این مطلب تاکنون نظری درج نشده
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
پست الکترونیک نمایش داده نمیشود
نظر شما
 
در تصویر چه عبارتی نوشته شده

ارتباط با ما

نشانی: استان مرکزی، خمین، بلوار بهشتي -روبروي فرمانداري
کد پستی : 13168-38818
تلفن :46333433-46342954-
نمابر : 46333306
ایمیل: khomeincity@yahoo.com
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری خمین می باشد
fara portal