تاریخ خبر :1399/04/04
شهردار خمین با مجموعه دادگستری شهرستان دیدار کرد

شهردار خمین به مناسبت هفته قوه قضاییه به دیدار رئیس محترم دادگستری و دادستان محترم شهرستان رفتند و با ایشان به گفتگو پرداختند.

روز سه‌شنبه مورخ 99/04/03 ابوالفضل مرتضیان؛ شهردار خمین، عوامل اجرایی شهرداری و اعضای شورای اسلامی شهر خمین به مناسبت هفته قوه قضاییه با خدمتگزاران مجموعه دادگستری شهرستان دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار شهردار خمین ضمن عرض تبریک میلاد حضرت معصومه (س) و گرامیداشت هفته قوه قضاییه گفت: نامگذاری این هفته به نام قوه قضاییه فرصتی مغتنم است که مجموعه شهرداری خمین از زحمات بی‌دریغ دادگستری شهرستان تقدیر و تشکر کند و شهرداری خمین در همه حال به عنوان بازوی دادگستری با این ارگان نهایت همکاری را دارد.

مرتضیان بیان کرد: خط قرمز ما حفظ نظام، اسلام و خدمت به مردم است و قوه قضاییه در شهرستان خمین نهایت کوشش خود را برای حل مشکل مردم می‌کنند. خدمتگزاران در مجموعه شهرداری هم سعی دارند با در نظر گرفتن ضابطه‌ها به مشکلات مردم رسیدگی کنند.

شهردار خمین ادامه داد: شهرداریها وظایف مختلف و متنوعی در شهرها بر عهده دارند و اگر قصور و کوتاهی در مدیریت شهر وجود دارد، عذر ما را پذیرا باشید.

در پایان جلسه شهردار خمین با اهدا لوح یادبود و شاخه گلی از زحمات ابوالحسن شریفی؛ رئیس محترم دادگستری شهرستان و خسرو شجاعیان؛ دادستان محترم شهرستان و تعدادی از کارکنان مجموعه دادگستری تقدیر و تشکر کردند.
نظرات
برای این مطلب تاکنون نظری درج نشده
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
پست الکترونیک نمایش داده نمیشود
نظر شما
 
در تصویر چه عبارتی نوشته شده

ارتباط با ما

نشانی: استان مرکزی، خمین، بلوار بهشتي -روبروي فرمانداري
کد پستی : 13168-38818
تلفن :46333433-46342954-
نمابر : 46333306
ایمیل: khomeincity@yahoo.com
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری خمین می باشد
fara portal