تاریخ خبر :1398/12/08
سد معبر چهره شهر را آشفته می‌کند

مهدی کمانی؛ رئیس اداره خدمات و ایمنی شهری گفت: به 40 صاحب مغازه و 40 خودروی وانتی اخطار کتبی داده شد.

سد معبر در شهر باعث آسیب رساندن به حقوق شهروندی می‌شود و سلامت و زیبایی شهر را به خطر می‌اندازد. رفت‌و‌آمد عابران با مشکل مواجه می‌شود. در شهر خمین هم خودروهایی وجود دارد که خیابانها را سد می‌کنند و باعث تصادف و اخلال در رفت‌وآمد می‌شوند.

شهرداری خمین فعالیتهای خود را نسبت به برخورد جدی با سد معبر آغاز کرده است. تا کنون 13 مغازه پلمپ شده‌ است.  وسیله‌های این مغازه ها پیاده‌روها را اشغال کرده بود و باعث زشتی شهر و سد معبر می‌شد. از صاحبان این مغازه‌ها تعهدی گرفته شد. وسیله‌های بسیاری از مغازه‌هایی مانند آهنگری، تعمیرگاههای پمپ و.... جمع‌آوری شد و وارد انبار شد. همچنین به 40 مغازه اخطار کتبی داده شد.

نیروهای سد معبر و مأموران نیروی انتظامی به سطح شهر اعزام شدند و با خودروهای وانتی که با میوه‌فروشی باعث سد معبر می شدند برخورد جدی شد. به 40 خودوری وانت اخطار کتبی داده شد.

برای فرهنگسازی جهت رفع سد معبر بنرهایی در سطح شهر نصب شد و 6 مکان (میدان شهریار، میدان نماز، میدان حضرت ابوالفضل (ع)، میدان ورزش و مردم، پشت cng مسیر شهر گلپایگان، خیابان مصطفی خمینی) جهت استقرار و ساماندهی این خودروها در نظر گرفته شد.

به گفته مهدی کمانی رئیس اداره خدمات و ایمنی شهری جهت ساماندهی ماهی فروشها و سبزی فروشهای شب عید به زودی محل  استقرار آن‌ها مشخص می‌شود.

کمانی بیان کرد: اخطارهای کتبی به مغازه های واقع در بازار سرپوشیده داده شد و در فاز بعدی بازار میوه‌فروشها ساماندهی می‌شود.
نظرات
برای این مطلب تاکنون نظری درج نشده
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
پست الکترونیک نمایش داده نمیشود
نظر شما
 
در تصویر چه عبارتی نوشته شده

ارتباط با ما

نشانی: استان مرکزی، خمین، بلوار بهشتي -روبروي فرمانداري
کد پستی : 13168-38818
تلفن :46333433-46342954-
نمابر : 46333306
ایمیل: khomeincity@yahoo.com
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری خمین می باشد
fara portal