تاریخ خبر :1398/12/07
فعالیت شبانه‌روزی نیروهای خدمات شهری جهت جلوگیری از آب‌گرفتگی ها

در پی بارشهای اخیر نیروهای خدمات شهری به صورت شبانه روزی مشغول نظارت در سطح شهر هستند تا آب گرفتگی معابر را برطرف کنند.

مهشاد باقری، کارشناس خدمات شهری شهرداری خمین گفت: در روزهای بارندگی 40 نیرو در سطح شهر اعزام کرده‌ایم تا آب‌گرفتگی برای کوچه‌ها، جوی‌ها و معابر پیش نیاید و مشکلی برای شهروندان ایجاد نشود.

باقری افزود: البته با توجه به پیش‌بینی بارندگی در روزهای اخیر، لایروبی زیر پلها، جوی‌ها، قسمتی از رودخانه، کانیوهایی که به جوی‌ها منتهی می‌شوند؛ کانالهای جمعآوری آبهای سطحی انجام شده است. پلهایی که شکستگی داشتند یا شیب مناسبی نداشته‌اند؛ ترمیم شده‌اند و بر روی پلهای خاکی دال موقت گذاشته شده است.

باقری بیان کرد: جهت بهتر و سریعتر انجام شدن امور و جلوگیری از آبگرفتگی‌ها ، قبل از بارندگی‌ها دو جلسه فوری مدیریت بحران با حضور شهردار، پیمانکاران، معاونت خدمات شهری و کلیه پرسنل خدمات شهری تشکیل دادیم و همه وظایف به کلیه پیمانکاران و نیروها ابلاغ شد.

کارشناس خدمات شهری اظهار داشت: کوچه های شهید هدایتی و شهید افسریان به علت شیب نامناسب مشکل آب گرفتگی داشته‌اند که با تلاش نیروها و پمپ کف کش آب آن تخلیه شد.

همچنین در قسمتهایی از شهر مانند: کوچه‌های نیما و مروارید در فردوسی شمالی و منطقه بهاران زمین نشت کرده بود که با شن ریزی آن محلها پر شده است.
نظرات
برای این مطلب تاکنون نظری درج نشده
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
پست الکترونیک نمایش داده نمیشود
نظر شما
 
در تصویر چه عبارتی نوشته شده

ارتباط با ما

نشانی: استان مرکزی، خمین، بلوار بهشتي -روبروي فرمانداري
کد پستی : 13168-38818
تلفن :46333433-46342954-
نمابر : 46333306
ایمیل: khomeincity@yahoo.com
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری خمین می باشد
fara portal