تاریخ خبر :1398/06/28
جشن 70 دانش‌آموز ممتاز کارکنان شهرداری خمین برگزار شد

جشن دانش‌آموزان برتر کارکنان شهرداری خمین برای اولین بار عصر روز چهارشنبه مورخ 98/06/26با حضور دکتر پیرحسینلو؛ مدیریت اداره آموزش‌و پرورش شهرستان خمین، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر ، شهردار خمین در شهرداری برگزار شد.

در این مراسم شهردار خمین پس از عرض تسلیت ایام سوگواری امام حسین (ع) از همه کارکنان شهرداری بخصوص پاکبانان عزیز که در این ایام زحمت زیادی برای نظافت شهر کشیده اند، تشکر کرد. شهردار گفت: (( علم جایگاه بالایی دارد اما بالاتر از علم، ادب و تربیت است. مهمتر از معدل در فرآیند تحصیل، ادب و تربیت است)). ایشان به پدر و مادرها توصیه کرد؛ به بچه هایشان حق انتخاب دهند و بگذارند خودشان در کارهایشان تصمیم بگیرند. این کار باعث شخصیت دادن به آن‌ها می‌شود. شهردار هدف برگزاری این‌گونه مراسم‌ها را تعامل خانواده کارکنان شهرداری و انتقال تجربیات آن‌ها به هم دانست.

مرتضیان بیان کرد: اولین بار است که در شهرداری خمین از دانش‌آموزان ممتاز کارکنان تقدیر می‌شود و هدف از برگزاری اینگونه مراسم ها ایجاد انگیزه برای دانش آموزان است.

دکتر پیرحسینلو، مدیریت اداره آموزش‌و‌پرورش شهرستان خمین در صحبتهای خود از شهردار، اعضای شورای اسلامی شهر و کارکنان شهرداری بخاطر برگزاری این مراسم تشکر کرد و گفت: اینکه شهرداری در حوزه فرهنگ زبده شود و فقط به حوزه عمران نپردازد قابل تقدیر است.

پیرحسینلو افزود : (( یکی از اهداف نهاد آموزش‌‌و پرورش تربیت دکتر و مهندس است. اما هدف نهایی آموز‌ش‌و‌پرورش تربیت شهروند سالم است. ما در این نهاد برای تربیت انسانی فداکار برنامه ریزی میکنیم. ما میخواهیم جامعه را به دست افراد شایسته بسپاریم)).

ایشان در آخر از همه مسئولینی که در شهرستان کنار نهاد تعلیم و تربیت هستند و آنها را همراهی می‌کنند، تقدیر و تشکر کرد.

فرقدانی رئیس شورای اسلامی شهر پس از گرامیداشت هفته دفاع مقدس و تبریک آغاز سال تحصیلی به دانش آموزان حاضر از دانش آموزان خواست؛ رشادتها و فداکاریهای شهدا را سرلوحه کار خویش قرار دهند، ایشان بیان کرد: (( از اهداف شهرداری این است مراسم‌هایی ترتیب دهد که در آن به خانواده اهمیت داده شود. به این علت که فرهنگ‌سازی و تربیت از خانواده شروع می‌شود و پدر و مادر هستند که زمینه رشد و تعالی فرزندانشان را فراهم می‌کنند)). فرقدانی از کسانی که در برگزاری این جشن همکاری کرده‌اند؛ تشکر کرد.

 
نظرات
برای این مطلب تاکنون نظری درج نشده
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
پست الکترونیک نمایش داده نمیشود
نظر شما
 
در تصویر چه عبارتی نوشته شده

ارتباط با ما

نشانی: استان مرکزی، خمین، بلوار بهشتي -روبروي فرمانداري
کد پستی : 13168-38818
تلفن :46333433-46332954-
نمابر : 46333306
ایمیل: khomeincity@yahoo.com
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری خمین می باشد
fara portal