تاریخ خبر :1398/06/07
مراسم گرامیداشت روز کارمند با حضور جمعی از کارمندان شهرداری برگزار شد

مراسم تجلیل از کارمندهای شهرداری خمین و گرامیداشت هفته دولت صبح امروز  مورخ 98/06/7 با حضور شهردار، اعضای شورای اسلامی شهر، امام جمعه محترم شهرستان حاج آقاحسینی‌پور و جمعی از کارمندهای شهرداری در سالن جلسات برگزار شد. در این مراسم مهندس مرتضیان شهردار خمین بعد از عرض سلام و تبریک به مناسبت روز کارمند به کارمندان شهرداری و گرامیداشت هفته دولت و یادوخاطره شهیدان رجایی و باهنر گفت: (( امیدوارم شهیدان رجایی و باهنر الگوهای رفتاری برای خادمان مردم باشند و ما هم بتوانیم خادمانی خوب برای مردم شهر باشیم و خدماتی صادقانه در کنار هم داشته باشیم)). ایشان ضمن تقدیر و تشکر از آقای علی بیات که به مدت یکسال ریاست شورای اسلامی شهر را بر عهده داشتند، به دکتر محمدعلی فرقدان رئیس جدید شورا تبریک گفتند.

دکتر محمدعلی فرقدان رئیس جدید شورای شهر هم روز کارمند را تبریک گفتند و از آقای بیات رئیس پیشین شورای شهر تشکر کردند. ایشان گفت: (( هفته دولت گرامیداشت شهیدان رجایی و باهنر است. دولتی که خدمتگزار مردم انقلابی بود. دولت رجایی خدمت صادقانه و صحیح و انقلابی داشت. به همین علت دولتی الگو هستند، چون از بطن مردم برخاستند. شهرداری هم یکی از نهادهای مردمی و خدمتگزار جامعه است. کارمندهای شهرداری سربازانی هستند در جهت خدمت خالصانه. شهرداری خدماتی گسترده در حیطه وسیعی به مردم ارائه می‌دهد)).

حاج‌آقاحسینی‌پور امام جمعه شهرستان خمین گفت: ((در جهان امروز آنقدر عزت و عظمت برای  این نظام و دوستداران نظام و کسانی که برای این نظام زحمت می‌کشنذ به وجود آمده است، که هر جای دنیا حضور پیدا کنند زبانزد خاص و عام هستند)). ایشان به کارمندهای شهرداری تبریک گفت که کاری بسیار مهم  در همه حیطه‌ها انجام می‌دهند.

در این مراسم از آقای علی بیات رئیس پیشین شورای اسلامی شهر با اهدای لوح و شاخ گلی تقدیر شد.

  
نظرات
برای این مطلب تاکنون نظری درج نشده
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
پست الکترونیک نمایش داده نمیشود
نظر شما
 
در تصویر چه عبارتی نوشته شده

ارتباط با ما

نشانی: استان مرکزی، خمین، بلوار بهشتي -روبروي فرمانداري
کد پستی : 13168-38818
تلفن :46333433-46332954-
نمابر : 46333306
ایمیل: khomeincity@yahoo.com
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری خمین می باشد
fara portal