تاریخ خبر :1398/04/13
مصاحبه با مسئولین واحدهای خدمات و ایمنی شهری شهرداری خمین در جشنواره شب نشینی خمینی‌ها

جشنواره شب‌نشینی خمینی‌ها که برای سومین سال در تابستان 98 برگزار می‌شود، به مدت 10 شب در دهه کرامت در میدان شهید مدرس پذیرای همشهریان عزیز خمینی است. در اولین شب این جشنواره کمانی رئیس آتش‌نشانی، قاسمی مسئول واحد فضای سبز شهرداری و هاشمی مسئول زیباسازی شهرداری خمین حضور داشتند و به پاسخگویی به سؤالات مردم پرداختند.

کمانی از مردم خواست: برای همکاری با آتش‌نشانی راه را برای ماشین آتش‌نشانی باز کنند و تلفن 125 را با مزاحمت‌هایشان اشغال نکنند. ایشان افزود: آتش‌نشانی برای تعامل بیشتر با مردم تا به امروز حدود 500 همیار آتش‌نشان را آموزش داده است.

رئیس واحد زیباسازی شهری گفت: فعالیت‌های سال قبل زیباسازی شهری زیربنایی نبوده، اما امسال درصدد هستیم فعالیت‌های ریشه‌ای انجام دهیم. برنامه امسال این واحد؛ ساماندهی تبلیغات محیطی، ساماندهی کیوسک‌های سطح شهر، اضافه کردن نیمکت‌ها و مبلمان شهری و ساماندهی تابلوهای شهداست.

قاسمی رئیس واحد فضای سبز بیان کرد: مشکل عمده در بحث فضای سبز در شهر خمین کمبود آب است. به خصوص در ماههای تیر و مرداد با بحران آب مواجه هستیم. ایشان افزود: خمین از نظر سرانه فضای سبز در استان مرکزی مقام اول را داراست و سرانه فضای سبز هر شهروند خمینی 12/8 مترمربع است.

قاسمی گفت: شهروندان گیاه، چمن و درخت را موجود زنده ببینند و هر مشکلی در فضای سبز شهر می‌بینند با سامانه 137 تماس بگیرند.

 
         

 

 

 
نظرات
برای این مطلب تاکنون نظری درج نشده
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
پست الکترونیک نمایش داده نمیشود
نظر شما
 
در تصویر چه عبارتی نوشته شده

ارتباط با ما

نشانی: استان مرکزی، خمین، بلوار بهشتي -روبروي فرمانداري
کد پستی : 13168-38818
تلفن :46333433-46332954-
نمابر : 46333306
ایمیل: khomeincity@yahoo.com
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری خمین می باشد
fara portal