تاریخ خبر :1398/04/13
پیام تبریک شهردار خمین به مناسبت روز شهرداری‌ها و دهیاری‌ها

مهندس ابوالفضل مرتضیان طی پیامی 14 تیرماه روز شهرداری‌ها و دهیاری‌ها را به تلاشگران خانواده بزرگ شهرداری که در عرصه مدیریت و خدمات شهری به صورت شبانه‌روزی فعالیت می‌کنند، تبریک گفت و  از همکاران خود درخواست کرد، سال 1398  با اقداماتی جهادی، در جهت خدمت هرچه بیشتر به مردم گام بردارند. ایشان بیان کرد: با تصویب شورای عالی انقلاب فرهنگی 14 تیرماه ((روز شهرداری و دهیاری)) نام گرفته است تا اقدامات ارزنده و مثبت شهرداری به مردم منعکس شود و مردم از برنامه‌های شهرداری برای مدیریت و خدمات شهری آگاه شوند. لازم است شهرداری با بهره‌گیری از نیروهای متخصص و متعهد و برنامه‌ریزی کارشناسانه و آگاهانه در جهت تعامل بیشتر با همطوطنان، رفاه حال شهروندان عزیز و رشد و پیشرفت شهر خمین تلاش نماید و  همواره در این راه رضایمندی خدا و مردم را در نظر داشته باشد.

شهردار خمین افزود: چهاردهم تیر ماه فرصتی است مغتنم، تا تأملی بیشتر بر سیاست‌ها و رویکردهای خود در بکارگیری روش‌های مدرن برای مدیریت شهری و خدمت خالصلانه و بی منت  به مردم داشته باشیم و در این راه کوتاهی نورزیم.

ضمن تقدیر و تشکر و آرزوی توفیق روزافزون برای همه همکاران خود در شهرداری خمین بخصوص پاکبانان و دیگر نیروهای خدماتی، امیدوارم بتوانیم در سایه اتحاد و آرامش بهترین تصمیم‌ها را اتخاذ کنیم و برای خدمت بیشتر به مردم گام‌هایی برداریم، چرا که نبود مدیریت متمرکز و واحد شهری و نبود درآمد پایدار و مداوم از مشکلات اساسی شهرداری‌ها بوده و تا حل نگردد امکان خدمات مناسب وجود نخواهد داشت.

ایشان در پایان گفت: (( از تعامل مثبت مردم با شهرداری تشکر می‌کنم و بابت همه نقایص و کوتاهی‌ها پوزش می‌طلبم. هدف اصلی ما مشارکت با مردم و افزایش میزان اعتماد عموم مردم به شهرداری است)).
نظرات
برای این مطلب تاکنون نظری درج نشده
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
پست الکترونیک نمایش داده نمیشود
نظر شما
 
در تصویر چه عبارتی نوشته شده

ارتباط با ما

نشانی: استان مرکزی، خمین، بلوار بهشتي -روبروي فرمانداري
کد پستی : 13168-38818
تلفن :46333433-46332954-
نمابر : 46333306
ایمیل: khomeincity@yahoo.com
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری خمین می باشد
fara portal