تاریخ خبر :1398/10/26
نشست شهردار خمین با گروه‌های مردم نهاد و خیریه‌ها برگزار شد

این نشست روز چهارشنبه با حضور شهردار خمین، اعضای شورای اسلامی شهر، معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری خمین، رئیس اداره میراث فرهنگی و گردشگری شهرستان خمین در سالن جلسات شهرداری در رابطه با همکاری و فعالیت بیشتر سازمان‌های مردم نهاد با شهرداری برگزار شد.

ابوالفضل مرتضیان، شهردار خمین بعد از عرض تسلیت به ملت شریف ایران به مناسبت شهادت سردار سلیمانی و همرزمانشان و سانحه سقوط هواپیما گفت: شهادت سردار سلیمانی باعث وحدت بیشتر بین مردم شد و شاخصه‌هایی که ایشان داشت بر ملت پوشیده نیست. حضور حماسی مردم در مراسم تشییع جنازه بی‌نظیر بود. وظیفه ما پیروی از ولایت است و مبادا عواطف و احساساتمان تحت‌تأثیر قرار بگیرد و اظهار نظرهایی مخالف نظام داشته باشیم. امیدوارم بتوانیم در این شرایط خاص به اهدافی که برای نظام ترسیم شده است، برسیم.

شهردار خمین در ادامه بیان کرد: خانه گفتمان شهری مکانی مناسب برای گفتمان افراد صاحب‌نظر در نظر گرفته شده است و قرار است در اختیار سمن‌ها قرار بگیرد. شهرداری خمین با تعاملی که با مسئولین شهر، شورای اسلامی شهر و فرمانداری دارد در صدد راه‌اندازی خانه گفتمان شهری است. این مکان جهت انجام کارهای فرهنگی و فرهنگ‌سازی در شهر بسیار تأثیرگذار است.

انصاری، معاون سیاسی، اجتماعی فرمانداری خمین گفت: از زحمات شهرداری و شورای اسلامی شهر خمین بابت خدماتی که به شهروندان ارائه می‌دهد، تشکر می‌کنیم.

انصاری افزود: سمن‌ها می توانند حقوق شهروندی را به خوبی آموزش دهد و شهرداری هم از تخصص و تلاش سمن‌ها در جهت توسعه کارهای فرهنگی استفاده کند.

در این نشست در رابطه با همکاری سمن ها و خیرین با شهرداری در جهت توسعه بیشتر امور شهری در نقاط کم‌برخوردارتر با هدف کاهش آسیب‌های اجتماعی بحث و تبادل نظر شد.

در پایان این نشست سمن ها در رابطه با فعالیت‌هایشان صحبت کردند و خواستار تعامل بیشتر با شهرداری در جهت ارائه خدمات بیشتر و بهتر به شهروندان شدند.

 
نظرات
برای این مطلب تاکنون نظری درج نشده
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
پست الکترونیک نمایش داده نمیشود
نظر شما
 
در تصویر چه عبارتی نوشته شده

ارتباط با ما

نشانی: استان مرکزی، خمین، بلوار بهشتي -روبروي فرمانداري
کد پستی : 13168-38818
تلفن :46333433-46332954-
نمابر : 46333306
ایمیل: khomeincity@yahoo.com
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری خمین می باشد
fara portal