تاریخ خبر :1398/09/20
دیدار صمیمی شهردار خمین؛ مهندس ابوالفضل مرتضیان و مسئولین شهرداری با رئیس دادگستری شهرستان خمین

این دیدار صبح روز چهارشنبه مورخ 98/09/20 با حضور شهردار، مسئولین واحدهای شهرداری خمین، رئیس دادگستری شهرستان، در دادگستری شهرستان خمین انجام شد.

شهردار خمین خلاصه‌ای از فعالیتهای مختلف شهرداری، تعداد پرسنل، بودجه و پروژه‌های مهم شهرداری در سال 98 ارائه دادند و هدف از این دیدار را تعاملات بیشتر و بهتر دو سازمان در راستای خدمت سریعتر و بیشتر به شهروندان خمینی دانستند. ایشان نشست‌ها و دیدارهای ادارات در سطح شهرستان را  جهت ایجاد ارتباطی مستکم‌تر لازم و ضروری دانستند و بر آن تأکید کردند.

ابوالحسن شریفی، رئیس دادگستری شهرستان گفت: فعالیت‌های شهرداری با زندگی روزمره مردم تنیده شده است؛ به همین علت ممکن است انتقادهایی در کار باشد. ما باید به دنبال راهکار باشیم. اقدامات ادارات باید به گونه‌ای باشد که تفاهم عمومی ایجاد شود. یعنی مردم از تصمیمات آگاه شوند. تصمیمات باید به گونه‌ای گرفته شود؛ که قبلش فکر و مطالعه‌ای باشد و کار کارشناسی شده انجام شود.

شریفی بیان کرد: همه سازمان‌ها، به خصوص ارگان‌هایی که ارتباط مستقیم با مردم دارند، می‌بایست نحوه برخوردشان با ارباب رجوع با خوشرویی و اخلاق خوب باشد، رفتار طوری نباشد که کار ابتر جلوه کند و نارضایتی ایجاد شود. هنر جایی است که اگر در جایی تحت فشار بودیم، صبور باشیم و سعه صدر داشته باشیم.

شهردار خمین در پایان جلسه ضمن ابراز خرسندی از این دیدار، از آقای شریفی به خاطر صحبتهای تأثیرگذارشان تقدیر و تشکر کرد.
نظرات
برای این مطلب تاکنون نظری درج نشده
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
پست الکترونیک نمایش داده نمیشود
نظر شما
 
در تصویر چه عبارتی نوشته شده

ارتباط با ما

نشانی: استان مرکزی، خمین، بلوار بهشتي -روبروي فرمانداري
کد پستی : 13168-38818
تلفن :46333433-46332954-
نمابر : 46333306
ایمیل: khomeincity@yahoo.com
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری خمین می باشد
fara portal