تاریخ خبر :1398/09/18
برگزاری اجلاسیه کمیسیون نهایی تجهیزات ساخت و نگهداری جاده (راه‌سازی) به دبیری رئیس اداره فنی و عمرانی شهرداری خمین

اجلاسیه کمیسیون نهایی استاندارد روز شنبه مورخ 98/09/16در اداره کل استاندارد کرمان تشکیل شد. در این اجلاسیه استاندارد تجهیزات ساخت و نگهداری جاده (راه‌سازی)؛ تثبیت‌کننده‌های خاک مطرح شد.

علی مهبد؛ رئیس اداره فنی و عمرانی شهرداری خمین گفت: شهرداری خمین در سال گذشته موفق به مشارکت در تهیه سه استاندارد ملی شد و در حال حاضر تهیه این استاندارد می‌تواند ماشین آلات راه‌سازی موجود در کشور را منسجم و قانونمند نماید. تهیه چنین استانداردهایی که دارای ISO جهانی می‌باشد می تواند سطح پروژه‌های عمرانی را به سطح استاندارد جهانی برساند.

تدوین استاندارد در حوزه‌های مختلف در کمیسیون‌های فنی مرکب از کارشناسان سازمان، صاحبنظران مراکز و مؤسسات علمی، پژوهشی، تولیدی و اقتصادی آگاه و مرتبط انجام می‌شود و کوششی همگام با مواد ملی و با توجه به شرایط تولیدی، فناوری و تجاری است که از مشارکت آگاهانه و منصفانه‌ صاحبان حق و نفع، شامل تولیدکنندگان، مصرف‌کنندگان، صادرکنندگان و واردکنندگان، مراکز علمی و تخصصی، نهادها، سازمان‌های دولتی و غیر دولتی حاصل می‌شود. پیش‌نویس استانداردهای ملی ایران برای نظرخواهی به مراجع ذی‌نفع و اعضای کمیسیون‌های مربوط ارسال می‌شود و پس از دریافت نظرها و پیشنهادها در کمیته ملی مرتبط با آن رشته طرح و در صورت تصویب، به عنوان استاندارد ملی (رسمی) ایران چاپ و منتشر می‌شود.
نظرات
برای این مطلب تاکنون نظری درج نشده
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
پست الکترونیک نمایش داده نمیشود
نظر شما
 
در تصویر چه عبارتی نوشته شده

ارتباط با ما

نشانی: استان مرکزی، خمین، بلوار بهشتي -روبروي فرمانداري
کد پستی : 13168-38818
تلفن :46333433-46332954-
نمابر : 46333306
ایمیل: khomeincity@yahoo.com
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری خمین می باشد
fara portal