تاریخ خبر :1398/09/10
دیدار شهردار و مجموعه شهرداری خمین با فرماندار محترم شهرستان

دیدار شهردار، معاونین و کارمندان شهرداری خمین با فرماندار محترم شهرستان امروز صبح مورخ 98/09/10 در خصوص استفاده از ارشادهای فرماندار؛ برقراری ارتباطی مستحکم‌تر با فرمانداری؛ مسائل شهر، شهرداری و شهروندان انجام شد.

شهردار خمین ابتدا از وضعیت بودجه، تعداد کارمندان، فعالیت و کارکرد کارمندان شهرداری گفت و بیان کرد: هدف از این دیدار تقدیر و تشکر از فرماندار و مجموعه فرمانداری، برقراری ارتباطی مستحکم‌تر و پایدارتر با فرمانداری، اعلام بیعتی مجدد بین شهرداری و فرمانداری جهت رفع مشکلات شهر و شهروندان است.  اولویت اصلی ما در شهرداری رضایت شهروندان و صیانت از حقوق شهروندان است. همه کارمندان شهرداری سعی در رفع مشکلات مردم دارند.

شهردار خمین بیان کرد: شهرداری از تعدادی ادارات در سطح شهرستان مطالبه دارد که شهرداری برای ایجاد رفاه بیشتر برای مردم می‌خواهد این مطالبات پرداخت شود. مسأله‌ای که شهرداری با آن مواجه است انتقال آب از پسآب چا‌هها به فضای سبز است. انشاالله با کمک فرمانداری مشکلاتی که در خصوص آبیاری فضای سبز در سال 98 داشته‌ایم در سال 1399 تکرار نشود.

طهرانی فرماندار خمین گفت: رضایت‌مندی نسبی از ادارات در سطح شهرستان وجود دارد. همه کارمندان  در سطح ادارات شهرستان تلاش زیادی برای حل مشکلات شهروندان انجام می‌دهند؛ اگر اثربخشی آن کم دیده می‌شود باید بررسی شود.

فرماندار در خصوص اتفاقات اخیر گفت: ما باید وحدت و انسجام خود را حفظ کنیم و مطالبه‌های مردم را بشنویم. ما نباید چیزی را از مردم مخفی کنیم و مردم از ما هستند.  در سطح شهرستان همه مسئولین شهرستان سعی در آرام کردن مردم و کشیده نشدن اعتراضات به اغتشاشات داشتند. مردم خمین فهم و بصیرتی داشتند که اغتشاشی صورت نگرفت.

فرماندار به مجموعه شهرداری ایجاد آرامش درون سازمانی و برون سازمانی را توصیه کرد. مردم ولی نعمت انقلاب هستند. ادارات می بایست با صبر و متانت پاسخگوی مردم باشند. ایشان توصیه کرد: پاسخگویی به شهروندان بی‌منت باشد. فرماندار افزود: حضور مسئولین بین مردم و شنیدن خواسته‌های آنان باعث ایجاد آرامش در مردم می‌شود. ایشان در پایان از شهردار و مجموعه شهرداری تشکر کرد.
نظرات
برای این مطلب تاکنون نظری درج نشده
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
پست الکترونیک نمایش داده نمیشود
نظر شما
 
در تصویر چه عبارتی نوشته شده

ارتباط با ما

نشانی: استان مرکزی، خمین، بلوار بهشتي -روبروي فرمانداري
کد پستی : 13168-38818
تلفن :46333433-46332954-
نمابر : 46333306
ایمیل: khomeincity@yahoo.com
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری خمین می باشد
fara portal