تاریخ خبر :1398/09/09
گزارش عملکرد سامانه 137 از ابتدای خرداد ماه تا ابتدای آذر ماه سال جاری

سامانه 137 سامانه جامع ارتباط مردمی شهرداری‌هاست.  با رشد فزاینده ارتباطات و اطلاعات در عصر جدید، سازمان‌ها و مدیران شهری نیاز به بهره‌گیری از توان و فکر افراد متخصص و اطلاع یافتن از مشکلات شهروندانی دارند که در شهر زندگی می‌کنند و این کار می‌بایست در کمترین زمان و با بهترین کیفیت انجام شود.  این سامانه تسهیل در ایجاد ارتباط بین شهروندان و شهرداری‌ها را فراهم کرده است. از آذر ماه سال 1396 سامانه 137 کار خود را به صورت جدی و مستمر در شهرداری خمین آغاز کرد. تعداد کل تماسهای گرفته شده  از جانب شهروندان با سامانه 137 در شش ماه سال جاری 335 عدد بوده است. بیشترین تماس‌ها در خصوص حوزه خدمات شهری بوده است. بیشترین موضوع‌هایی که شهروندان در حوزه خدمات شهری بابت آن تماس گرفته‌اند؛ مسأله سد معبر، مشکلات سطل زباله، جمع‌آوری سگهای ولگرد بوده است. مسئول سامانه 137 تمامی این تماس ها را به حوزه مربوطه انتقال داده و تعدادی از آن‌ها رفع گردیده‌اند.

عمران و شهرسازی دومین حوزه‌ای است که بیشترین تماس را داشته است. تعداد این تماس‌ها 120 مورد بوده است. بیشترین مسأله شهروندان آسفالت معابر و جدولگذاری آن‌ها می‌باشد. اداره فنی و عمرانی شهرداری خمین، بعد از اطلاع از این تماس‌ها مشکلات تعدادی از شهروندان را حل نموده است.

تعداد تماس‌های حوزه حمل و نقل شهری 15 مورد بوده است که تقریباً تمامی آن‌ها حل شده است.

تعدادی از همشهریان گرامی از بعضی از فعالیت‌های شهرداری مانند:  نورپردازی‌های خیابان شریعتی، نورپردازی‌های خیابان امام خمینی (ره)، نصب آبنما در بوستان مادر تشکر کرده‌اند.

سامانه 137 به صورت دائمی آماده شنیدن نظرات، پیشنهادات، انتقادات شهروندان عزیز می‌باشد. با ما در تماس باشید.
نظرات
برای این مطلب تاکنون نظری درج نشده
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
پست الکترونیک نمایش داده نمیشود
نظر شما
 
در تصویر چه عبارتی نوشته شده

ارتباط با ما

نشانی: استان مرکزی، خمین، بلوار بهشتي -روبروي فرمانداري
کد پستی : 13168-38818
تلفن :46333433-46332954-
نمابر : 46333306
ایمیل: khomeincity@yahoo.com
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری خمین می باشد
fara portal